
Фільтр повітряний SUBARU A926J
353,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2947
+380 (66) 976-82-95
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний неоригінальний JS ASAKASHI
Застосування:
SUBARU: LEGACY/OUTBACK B13 03-09, LEGACY/OUTBACK B14 10-13, LEGACY/OUTBACK B15 14-19, IMPREZA G12 08-11, IMPREZA G13, XV G33 11-14, FORESTER S13 13-18, FORESTER S12 08-12, TRIBECA W10 09-13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | JS ASAKASHI |
| Країна виробник | Японія |
| Код запчастини | A926J |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 219.5 мм |
| Ширина | 217.5 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, WRX, Legacy, Tribeca, Outback, XV |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353,60 ₴


