
Сайленблок сапфи FORD 523-318-5
442 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7392
+380 (66) 976-82-95
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайленблок цапфи не оригінальний DORMAN, місце встановлення на схемі No5, під амортизатор
Застосування:
FORD: Explorer 11-19, Flex 09-19, TAURUS 10-19
LINCOLN: MKT 10-19
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorman |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Висота | 47 мм |
| Код запчастини | BK85706PR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442 ₴






