
Сайленблок цапфи FORD 523-318-4
486,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7393
+380 (66) 976-82-95
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайленблок сапфи не оригінальний DORMAN, місце встановлення на схемі No4, на сапфі місце важеля під пружину та в самому важелі внутрішній теж
Застосування:
FORD: Explorer 11-19, Flex 09-19, TAURUS 10-19
LINCOLN: MKT 10-19
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorman |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Висота | 55 мм |
| Код запчастини | BH01096-B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486,20 ₴





