
Сайленблок цапфи плавальний FORD 523-318-2
1 591,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7403
+380 (66) 976-82-95
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайленблок цапфи не оригінальний DORMAN, місце встановлення верхнє, на схемі No2
Застосування:
FORD: Explorer 11-19
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorman |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
| Висота | 55 мм |
| Код запчастини | BH01096-CR-1-3 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 591,20 ₴



