
Сайленблок цапфи плавальний FORD 523-318-3
1 281,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7405
+380 (66) 976-82-95
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайленблок цапфи не оригінальний DORMAN, місце встановлення на поздовжній важіль, на схемі No3
Застосування:
FORD: Explorer 11-19
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorman |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Висота | 45 мм |
| Код запчастини | H01096-S, 6523318, 24283D1 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 281,80 ₴




