
Сальник коленвала передний FORD 710837
265,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7481
+380 (66) 976-82-95
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала передній не оригінальний NATIONAL
Застосування:
у двс FORD: 3.5, 3.5T, 3.7, 4.6, 5.4, 6.8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | National |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 47.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 63.6 мм |
| Ширина | 8.6 мм |
| Товщина | 8.6 мм |
| Кросс-номери | Ford Motor Company XW4Z6700AA; Mazda GY0110602 |
| Сумісність з маркою | Lincoln, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | GT, Maverick, Aceca, Mondeo, TRIBUTE, Mustang, Taurus, Navigator, Ace |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265,20 ₴





