
Гальмівні колодки задні TOYOTA 13046058402
1 237,60 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 976-82-95
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки задні неоригінальні виробник ATE
Застосування:
LEXUS: RX 98-02 EC
TOYOTA: AVENSIS 98-02, CAMRY 98-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | ATE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 13046058402 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 04466-48050, 04466-48010, 04466-20100, 04466-20130 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Avensis, ES, RX |
| Ширина | 107.7 мм |
| Висота | 42.6 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 237,60 ₴



