
Гальмівні диски задні LEXUS 24011007121
2 077,40 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 976-82-95
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні диски задні неоригінальні виробник ATE
Застосування:
LEXUS: RX 98-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | ATE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24011007121 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 42431-48020, 42431-48010, 42431-33080, 42431-33140 |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX |
| Товщина | 10 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 077,40 ₴



